مینی cwdm mux demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm ماژول

مینی cwdm mux demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm ماژول

SOPOfiber اطلاعات پایه ' s سایز مینی Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) تقسيم طول موج درشت، یکپارچه ماژول های نوری با استفاده از

Function

اطلاعات پایه

مدل NO.:MCWDMگواهينامه: ISO و RoHS
وضعیت: جدیدعلامت تجاری: پرواز در هوا
منبع: شنژن، Cn

SOPOfiberand #39; sMini اندازه درشت طول موج بخش مالتی پلکسر (مینی CWDM، MCWDM)، مجتمع نوری ماژول ها با استفاده از SOPOfiberand #39; s اختصاصی تجسمی دیگر بستر های نرم افزاری که می تواند به میزان قابل توجهی بهبود عملکرد نوری، در حالی که همچنین کاهش هزینه های تولید. نسبت به thecommon استاندارد CWDM ماژول, SOPOfiberand #39; s مینی CWDM اندازه بسته بسیار کوچکتر طول می کشد. فضای زیادی را می توان در برنامه نجات داد و در عین حال عملکرد و پارامترهای بسیار بهتر است. همه SOPOfiberand #39; s CWDM ماژول Telcordia واجد شرایط هستند. (دیدار با TELCORDIA گرم 1221-هسته)
ویژگی های
سایز کوچک
قابلیت اطمینان بالا
درج پایین کاهش و یکنواختی بهتر
فوق العاده استحکام حرارتی بالا
اپوکسی رایگان در مسیر نوری
می گردد...
برنامه های کاربردی
سیستم CWDM
سیستم پخش CATV
ارتقاء شبکه
مشخصات

پارامترواحدارزش




شماره کانالCH488(+E1)8(+E2)

طول موج مرکزینانومتر1270، 12901610 یا 1271, 12911611




Passbandکانال هایدقیقه.نانومتر+/-6.5


ارتقاء بندردقیقه.
1310+/-501260~1457


انزواMuxکانال های مجاوردقیقه.مدت زمان ایجاد صفحه30

کانال غیر مجاوردقیقه.40




ارتقاء بندردقیقه.15




Demuxکانال های مجاوردقیقه.30



کانال غیر مجاوردقیقه.40




ارتقاء بندردقیقه.15




از دست دادن درجکانال هایحداکثر.مدت زمان ایجاد صفحه1.01.51.61.8
ارتقاء بندرحداکثر.

1.21.2

موج دار شدن در Passbandحداکثر.مدت زمان ایجاد صفحه0.3



Directivityدقیقه.مدت زمان ایجاد صفحه50



قطبش وابسته به از دست دادنحداکثرمدت زمان ایجاد صفحه0.15



قطبش حالت پراکندگیحداکثرص0.10(GD)



از دست دادن بازگشتدقیقه.مدت زمان ایجاد صفحه45



نوع فیبرکورنینگ دیدن 28 with900mmloose لوله





طولm1.0+/-0.1




دست زدن به قدرتحداکثرمگاوات500



درجه حرارتandamp #186; ج-10~70




دمای نگهداریandamp #186; ج-40~85




ابعاد بستهمیلی متر(L) 60 * (عرض) 29 * (ارتفاع) 10




1. تمام مشخصات اثر درجه حرارت و كليه ى قطبش شامل.
2. ارزش اشاره شده بدون اتصالات و درج از دست دادن برای اتصال جفت 0.20dB (typ.) و 0.30dB (حداکثر). است.
3. طول بوت لاستیکی شامل و مانع اتصال.
اطلاعات سفارش

MCWMXXXXXXXXX

تعداد کانالپورت اکسپرسکانال 1نوع فیبرطولورود/خروج اتصال
04 = 4 کانال
08 = 8 کانال
16 = 16 کانال
0 \u003d هیچ
1 = 1310 (/ 50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = ویژه
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
اس اس ویژه =
1 = فیبر برهنه
2 = 900um سست لوله
1 = 1 m
2 = 2 m
S = مشخص
0 \u003d هیچ
1 = FC/APC
2 = FC/کامپیوتر
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = خیابان
6 = LC
S = مشخص


سایز مینی Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) تقسيم طول موج درشت، یکپارچه ماژول های نوری با استفاده از پلت فرم اختصاصی تجسمی دیگر که می تواند به میزان قابل توجهی بهبود عملکرد، در حالی که همچنین کاهش هزینه های تولید. مقایسه با مشترک ماژول CWDM استاندارد, Flyinand #39; s مینی CWDM اندازه بسته بسیار کوچکتر طول می کشد. فضای زیادی را می توان در برنامه نجات داد و در عین حال عملکرد و پارامترهای بسیار بهتر است. همه Flyinand #39; s CWDM ماژول Telcordia واجد شرایط هستند. (دیدار با TELCORDIA گرم 1221-هسته)

ویژگی های

• سایز کوچک

• قابلیت اطمینان بالا

• درج پایین کاهش و یکنواختی بهتر

• فوق العاده استحکام حرارتی بالا

• اپوکسی آزاد در مسیر نوری

• تکمیل می گردد

برنامه های کاربردی

• تکمیل می گردد

• CATV سیستم

• ارتقاء شبکه

مشخصات

پارامتر

ارزش

شماره کانال

4

8

8 + E1

8 + E2

مرکزی Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 یا 1271, 1291... 1611

فاصله کانال (نیوتن متر)

20

Passband(nm)

کانال های

+/-6.5

ارتقاء بندر


1310+/-50

1260~1457

Isolation(dB)

کانال های مجاور

andgt; 30

کانال غیر مجاور

andgt; 40

ارتقاء بندر

andgt; 15

درج Loss(dB)

کانال های

1.0

1.5

1.6

1.8

ارتقاء بندر



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0.3

نوع فیبر

کورنینگ لطفا-28 با 900mm لوله شل

قطبش وابسته Loss(dB)

andlt; 0.15

قطبش حالت Dispersion(ps)

andlt; 0.1

Directivity(dB)

andgt; 50

بازگشت Loss(dB)

andgt; 45

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

500

عامل Temperature(℃)

-5 ~ +70

ذخیره سازی Temperature(℃)

-40 ~ محدوده

بسته Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

توجه داشته باشید:

1. بالا مشخصات هستند برای دستگاه بدون اتصال.

2-P1، P2: الیاف رو در هر دو طرف; P3: فیبر رو در یک طرف.

اطلاعات سفارش

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


تعداد کانال

پورت اکسپرس

کانال 1

نوع فیبر

طول

متصل کننده

بسته نرم افزاري

04 = 4 کانال

08 = 8 کانال

……

N = NChannel

0 \u003d هیچ

1 = 1310 (/ 50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = ویژه

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

اس اس ویژه =

1 = فیبر برهنه

2 = 900um سست لوله

1 = 1 m

2 = 2 m

S = مشخص

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53.8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber کامل طیف های CWDM Mux-Demux و واحد های نوری اضافه کردن قطره Multiplexer (OADM) با توجه به تمام انواع برنامه های کاربردی و راه حل های شبکه را ارائه می دهد. برخی از شایع ترین هستند: گیگابیت andamp; اترنت 10G، سدة/SONET, خودپرداز, ESCON, فیبر کانال، FTTx و CATV.

Sopofiber و #39؛ تقسیم طول موج درشت multiplexer (CWDM Mux/Demux) با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی شار غیر فلزی بسته بندی میکرو اپتیک را مطابق با. آن فراهم می کند از دست رفتن پایین درج انزوا کانال بالا باند گسترده پاس، دمای پایین حساسیت و اپوکسی رایگان مسیر نوری. ارائه محصولات CWDM Mux Demux ما تا 16 کانال و یا حتی 18 کانال Multiplexing فیبر تک.

دلیل ریزش درج پایین در شبکه های WDM مورد نیاز است، ما همچنین می توانید "پرش جزء" در ژنراتور CWDM Mux/Demux ایل به عنوان یک گزینه اضافه کنید. استاندارد CWDM Mux/Demux بسته نرم افزاري شامل: ABS جعبه بسته LGX pakcage و 19 قابل 1U.

برنامه های کاربردی

• نظارت بر خط

• WDM شبکه

• مخابرات

• نرم افزار تلفن همراه

• تقویت کننده فیبر نوری

• دسترسی شبکه

مشخصات عملکرد

پارامتر

4 کانال

8 کانال

16 کانال

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

کانال طول موج (nm)

1270~1610

طول موج مرکز دقت (نیوتن متر)

±0.5

فاصله کانال (نیوتن متر)

20

کانال Passband (@-0.5db پهنای باند (نیوتن متر)

andgt; 13

از دست دادن درج (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

یکنواختی کانال (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

کانال موج دار شدن (dB)

0.3

جداسازی (dB)

مجاور

ازت /

andgt; 30

ازت /

andgt; 30

ازت /

andgt; 30

غیر مجاور

ازت /

andgt; 40

ازت /

andgt; 40

ازت /

andgt; 40

Inertion از دست دادن حساسیت دما (dB/℃)

andlt; 0.005

درجه حرارت در طول موج (nm/℃) تغییر

andlt; 0.002

قطبش وابسته به از دست دادن (dB)

andlt; 0.1

قطبش حالت پراکندگی

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

بازگشت Loss(dB)

andgt; 45

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

300

درجه حرارت Opterating (℃)

-5~+75

درجه حرارت ذخیره سازی (℃)

-40~85

ابعاد بسته (ميلي متر)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

برای دستگاه بدون اتصال دارد بالا مشخصات.

اطلاعات سفارش

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

فاصله گذاری کانال

تعداد کانال

پیکربندی

کانال 1

نوع فیبر

طول

ورود/خروج اتصال

C = CWDM شبکه

04 = 4 کانال

08 = 8 کانال

16 = 16 کانال

کانال 18 = 18

N = N کانال

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

اس اس ویژه =

1 = فیبر برهنه

2 = 900um سست لوله

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = مشخص

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

S = مشخص

اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کوچک cwdm mux demux gbic ماژول 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: مینی cwdm mux demux gbic ماژول 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین, کیفیت, قیمت ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop