سرب فیبر نوری پيرايشی فیبر نوری کابل FTTHFTTX پاس 1550nm جزء به جزء منعکس 1310nm FWDM فیلتر WDM قیمت

سرب فیبر نوری پيرايشی فیبر نوری کابل FTTHFTTX پاس 1550nm جزء به جزء منعکس 1310nm FWDM فیلتر WDM قیمت

تصویب FTTH/FTTx 1550nm جزء به جزء بازتاب دهنده 1310nm FWDM فیلتر WDM FTTX فیلتر WDM ماژول استفاده گسترده در EDFA تقویت کننده رامان

Function

FTTH/FTTx پاس 1550nm جزء به جزء منعکس 1310nm FWDM فیلتر WDM

استفاده گسترده در EDFA تقویت کننده رامان WDM شبکه ها و تجهیزات فیبر نوری FTTX فیلتر WDM و ماژول بر نازک فیلم فیلتر (لیگ) فن آوری است. دستگاه ترکیبی یا جدا نور در طول موج های مختلف در محدوده طول موج گسترده. آن می تواند گسترش ظرفیت فیبر منفرد برای دستیابی به ارتباط دو طرفه که به طور گسترده ای در توسعه و ارتقاء شبکه های نوری یا معرفی جدید جامع کسب و کار و غیره.

Sopofiberprovides طول موج فیلتر بر اساس بخش چندگانه (WDM) دستگاه فیلتر است که به باند طول موج خاص برای برنامه های ویژه خود را سفارشی. همانطور که می دانید ممکن است، GEPON سیستم خود کار در 1310/1490 CATV سیگنال اینجا می شود بر روی همان فیبر استفاده 1550nm جزء به جزء و FWDM است جایی که در آن تمام این getand #39; s andquot; mixedandquot;.

اطلاعات بیشتر در مورد

کانال عبور (انتقال): کانال 1550nmReflection: 1310nmHigh انزوا، قابلیت اطمینان و کانال isolationLow درج ریزش و reliabilityRoHS عالی محیط زیست مطابق

بسته نرم افزاري

فولاد لوله بسته 250um برهنه فیبر و الیاف 900um
ABS جعبه برای فیبر 900um، 2.0mm و 3.0 میلی متر
توجه داشته باشید: 250um برهنه فیبر است که بیش از حد finne می شود مجهز به اتصال

طراحی مکانیکی

تصویر AT13/R15 T14/R1315، T1415/R13 FTTX فیلتر WDM است
تصویر ببرای T15/R13, T13/R1415 T15/R1314 T1314/R15 FTTX WDM فیلتر

نرم افزار

اطلاعات سفارش

مورد

طول موج

نوع فیبر

بسته نرم افزاري

متصل کننده

طول

فیلتر FTTX WDM

کد

TX:Transmission طول موج range(nm)

250μm

900μm

2 میلی متر

3mm

لوله فولادی

جعبه ABS

LGX کاست

1U رک کوه

هیچ کدام

باشگاه فوتبال/APC

باشگاه فوتبال/UPC

SC/APC

SC/UPC

خیابان/UPC

LC/UPC

LC/APC

دیگر

1m
2m

RX: بازتاب طول موج range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm جزء به جزء

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm جزء به جزء

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm جزء به جزء

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm جزء به جزء

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm جزء به جزء


به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سرب فیبر نوری پيرايشی فیبر کابل نوری ftthfttx پاس 1550nm جزء به جزء را منعکس 1310nm fwdm فیلتر wdm قیمت با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص SOPO شناخته شده است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: سرب فیبر نوری جلوه فیبر کابل نوری ftthfttx پاس 1550nm جزء به جزء منعکس 1310nm fwdm فیلتر wdm قیمت تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین, کیفیت, قیمت ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop