دوبلکس Fc lc 10g 50,125 فیبر چند حالته زرهی Om4 جفت هزینه کابل نوری و فیبر کابل نوری انواع

دوبلکس Fc lc 10g 50,125 فیبر چند حالته زرهی Om4 جفت هزینه کابل نوری و فیبر کابل نوری انواع

شرح LC-LC دوبلکس 10G OM4 50/125 Mulitmode زرهی پچ کابل فیبر پچ کابل نیز شناخته شده به عنوان لباس فیبر یا الیاف کابل.

Function

شرح
LC-LC OM4 دوبلکس 10 گرم 50/125 Mulitmode پچ کابل فیبر زرهی
پچ کابل نیز شناخته شده به عنوان لباس فیبر یا الیاف کابل. کابل فیبر نوری پچ یکی از مؤلفه های معمول در شبکه فیبر نوری است.
10 گرم فیبر نوری پچ کابل ارائه گیگابیت 10 سرعت انتقال داده ها در برنامه های پهنای باند بالا و 5 برابر سریعتر از 50um استاندارد کابل فیبر هستند. با VCSEL لیزر و منابع LED کار می کند. ما 10 گرم فیبر نوری پچ کابل 100 ٪ نوری برای حداکثر عملکرد تست است. در حال حاضر تمام طول و اتصال دهنده ها در دسترس.
و برای 10G OM3 50/125 Mulitmode زرهی پچ کابل فیبر و 10G OM4 50/125 Mulitmode زرهی پچ کابل فیبر, است اختلاف اصلی آنها به شرح زیر:
احمد OM4 به طور خاص برای انتقال VSCEL لیزر توسعه داده شد و اجازه می دهد تا فرفره 10 / لینک دوم فاصله تا 550 متر (در مقایسه با 300 متر با OM3).
ب پهنای باند موثر معین برای OM4 بیش از دو برابر آن OM3 است. برای OM4 پچ کابل آن 4700 MHz.km در حالی که برای OM3، آن 2000 MHz.km است.
راهنمایی گرم: قطر فیبر پیش فرض برای کابل 3.0 میلی متر است اگر youand #39; د مانند سفارشی به انواع دیگر به عنوان 0.9 میلیمتر، 2.0 mm، لطفا با مهربانی درخواست ما. (قطر به ضخامت کابل مراجعه، اندازه قادر به بندر تجهیزات مربوطه است.)
ویژگی های کلیدی
• کانکتور LC-LC
• کابل نوری فیبر چند حالته دوبلکس
• میکرون: 50/125um
• با فن آوری های روشن و شفاف آبی ژاکت
• انتقال پهنای باند به نرخ 10 گیگابایت
• همه ما فیبر نوری پچ کابل اتصال دهنده درجه بالایی از ویژگی های
• 100 ٪ تست نوری برای اطمینان از کارایی بالا
• رنگ: آبی آب
• فیبر کلاس: OM4
مشخصات

مشخصات

واحد

باشگاه فوتبال, SC, LC/زرهی کابل

خیابان مو

تن RJ MPO

E2000

تک حالت

چند حالت

تک حالت

چند حالت

تک حالت

چند حالت

تک حالت

کامپیوتر

UPC

APC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

APC

از دست دادن درج

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

از دست دادن بازگشت

مدت زمان ایجاد صفحه

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

طول موج

نانومتر

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Interchangeability

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

لرزش

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

عامل
درجه حرارت

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

ذخیره سازی

درجه حرارت

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

قطر کابل

میلی متر

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

مشخصات

مشخصات

واحد

باشگاه فوتبال, SC, LC/زرهی کابل

خیابان مو

تن RJ MPO

E2000

تک حالت

چند حالت

تک حالت

چند حالت

تک حالت

چند حالت

تک حالت

کامپیوتر

UPC

APC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

APC

از دست دادن درج

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

از دست دادن بازگشت

مدت زمان ایجاد صفحه

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

طول موج

نانومتر

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Interchangeability

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

لرزش

مدت زمان ایجاد صفحه

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

عامل
درجه حرارت

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

ذخیره سازی

درجه حرارت

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

قطر کابل

میلی متر

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9


به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان lc دوبلکس 10 g باشگاه فوتبال om4 چند حالته 50,125 زرهی فیبر نوری کابل جفت هزینه و انواع فیبر نوری کابل با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص SOPO شناخته شده است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: lc دوبلکس 10g باشگاه فوتبال om4 چند حالته 50,125 زرهی فیبر نوری کابل جفت هزینه و تولید کنندگان، کابل فیبر نوری کارخانه، انواع ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت پایین ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop