سفارشی 10 g 2 کیلومتر و 80 کیلومتر، 40 کیلومتر 300 m 1310nm 850nm 1550nm جزء به جزء دو نرخ 1000base SFP Sx فیبر CWDM Gibc SFP حالت فرستنده و گیرنده

سفارشی 10 g 2 کیلومتر و 80 کیلومتر، 40 کیلومتر 300 m 1310nm 850nm 1550nm جزء به جزء دو نرخ 1000base SFP Sx فیبر CWDM Gibc SFP حالت فرستنده و گیرنده

شرح CWDM SFP + فرستنده و گیرنده برای دیدن طراحی شده است و عمل در طول موج اسمی CWDM طول موج

Function

شرح
CWDM SFP + فرستنده و گیرنده برای دیدن طراحی شده است و عمل در طول موج اسمی CWDM طول موج. فرستنده و گیرنده شامل دو بخش: بخش فرستنده لیزری DFB شامل. و در قسمت گیرنده شامل photodiode PIN یکپارچه با TIA. تمام ماژول های کلاس من لیزر ایمنی الزامات برآورده. توابع دیجیتال تشخیص از طریق 2 سیم رابط سریال، 8472 SFF، که اجازه می دهد زمان واقعی دسترسی به دستگاه مانند دما فرستنده و گیرنده لیزر تعصب فعلی، انتقال قدرت نوری دریافت قدرت نوری و فرستنده و گیرنده ولتاژ پارامترهای عملیاتی مشخص شده در دسترس هستند.
ویژگی های
• رابط نوری به IEEE 802.3ae
• رابط برق را به SFF 8431
• مشخصات سازگار با SFF 8472
• جایگزین داغ
• مصرف برق کم
• تمام فلزی مسکن برای عملکرد برتر EMI
• تامین قدرت واحد + 3.3v
• پشتیبانی دیجیتال تشخیصی اختصاصی رابط
• مورد عملیاتی محدوده دما: 0° C تا 70 درجه سانتیگراد
• RoHS 6 سازگار و سرب رایگان
• برآورده کلاس من ایمنی requrement
برنامه های کاربردی
• 10GBASE اترنت، فیبر کانال
• ذخیره سازی با سرعت بالا شبکه، سان فیبر کانال
• رایانه خوشه اتصال متقابل
• لوله های سفارشی داده با سرعت بالا

اطلاعات سفارش

شماره قسمت

نرخ داده

فاصله

طول موج

قدرت خروجی
(dBm)

ReceiverSensitivity
(dBm)

DDMI

FCP-xx9-10xD

10Gbps

کیلومتر 10

CWDM DFB

-6~-1

* -15 پین

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10Gbps

20 کیلومتر

CWDM DFB

-6~-1

* -16 پین

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10Gbps

40 کیلومتر

CWDM DFB

-1~4

* -15 پین

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80 کیلومتر

CWDM DFB

0~5

--23 APD

N(Y)

پی دی اف
CWDM SFP + فرستنده و گیرنده

توضیحات محصول

SFP 1080 Cxx CWDM است 10G SFP + نوری ماژول. برای همه در دسترس است 8 andquot; mainandquot; 1471nm کانال های CWDM را 1611nm.
فرستنده و گیرنده تمام 10 G سرعت شبکه های اترنت SONET سدة یا فیبر کانال تاریخ را پشتیبانی می کند.
SFP-1080-Cxx عمومی بخش شماره نمایندگی ترکیبی از دو رقم است که تعریف wavelegth استفاده می شود است.
به عنوان مثال، SFP 1080 C47 CWDM SFP + فرستنده و گیرنده 1471nm طول موج در حال اجرا است.
نیز وجود دارد در دسترس CWDM 10G فرستنده و گیرنده برای چند کانال های CWDM در 1270 به حدود 1470nm. اما این ماژول کمیاب و تنها
در سفارش ویژه. لطفاًتماس با ماو دسترسی به چنین مدل های پرس و جو.

آزمایش و پیدا شده سازگار در مختلف 10G اترنت سوئیچ از سیسکو، درخت عرعر، Force10، لبه هسته ای و تولید کنندگان دیگر.

SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 کیلومتر مشخصات فرستنده و گیرنده

فاکتور فرمSFP
سرعت9.95 به 10.3 گیگابایت در ثانیه
متصل کننده نوریLC دوگانه
عامل فاصله80 کیلومتر
قدرتتنها 3.3v
انطباقMSA SFF 8431 RoHS
حالت عاملکانال های CWDM ITU
نوع فیبرتک حالت 9/125um
طول موجشبکه CWDM ITU (1471 ~ 1611nm)
دیجیتال تشخیصیبله (SFF-8472 سازگار)

تعرفه 1000BASE-SX و 10GBASE-SR SFP + فرستنده و گیرنده (شير، كريستاليزاسيون 850nm، 300 متر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

SFP-10GSR-85

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

1 / 10.3Gbps

طول موج

850nm

حداکثر کابل فاصله

300m بیش از شير، كريستاليزاسيون OM3

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

VCSEL 850nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-6 ~-1dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -11.1dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000

Andamp نصب شده; آداب و رسوم

همکاری با انواع جهان کلاس OEM تولید کنندگان بیش از 8 سال، Sopofiber قادر به ارائه راه حل های سفارشی و مقرون به صرفه با کیفیت بالا برای تمام نیازهای و مشخصات از جمله نوری طراحی طراحی مکانیکی تخته مدار چاپی (PCB) چیدمان و طراحی برق نرم افزار andamp است. نرم افزار طراحی مونتاژ مجتمع برچسب های خاص، و غیره. با فروش فزاینده و بازخورد مشتری مطلوب Sopofiber به سرعت در سراسر جهان گسترش شده و تبدیل شدن به پیشرو در ارائه صنعت مخابرات نوری است. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، لطفا با ما تماس بگیرید.

بسته بندی andamp; برچسب زدن

آسان به نگاهی و فرستنده و گیرنده خوبی محافظت شده بسته شده است دارای برچسب و علامت bysopofiberas پیش فرض. برچسب و یا بسته راه حل های سفارشی به درخواست در دسترس هستند.

10G SFP + فرستنده و گیرنده (شير، كريستاليزاسيون, 1310nm, 2 کیلومتر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

SFP-10GLRM-31

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1310nm

حداکثر کابل فاصله

2 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

FP 1310nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-6.5 ~-0.5dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -10dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


10GBASE-LR SFP + فرستنده و گیرنده (دیدن، 1310nm، 10 کیلومتر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

SFP-10GLR-31

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1310nm

حداکثر کابل فاصله

کیلومتر 10

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

DFB 1310nm

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-8.2 ~ 0.5dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -14.4dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


10G SFP + فرستنده و گیرنده (لطفا 1550nm جزء به جزء 100 کیلومتر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

SFP-10GZRC-55

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1550nm جزء به جزء

حداکثر کابل فاصله

100 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

EML 1550nm جزء به جزء

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-1.5 ~ 5dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -24.5dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


معرفی 1、Product:CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج

CWDM SFP کوچک شکل عامل جایگزین (SFP) است فرستنده و گیرنده نوری جمع و جور است در نوری استفاده می شود

ارتباطات برای کاربردهای ارتباطات مخابراتی و داده ها در CWDM

SFP 1270 CWDM SFP 1290 CWDM SFP 1310 CWDM SFP 1330، SFP CWDM 1350، CWDM SFP

سال 1370 SFP CWDM ۱۳۹۰ CWDM SFP 1410 CWDM SFP 1430 CWDM SFP 1450، CWDM SFP 1470

CWDM SFP 1490 SFP CWDM 1510 SFP CWDM 1530 SFP CWDM 1550 CWDM SFP 1570,

CWDM SFP 1590 CWDM SFP 1610. طول موج. این فرمت محبوب صنعت توسط چند است

فیبر نوری omponent فروشندگان. فرستنده و گیرنده SFP طراحی شده برای پشتیبانی SONET/سدة، اترنت گیگابیت،

فیبر کانال، و دیگر استانداردهای ارتباطات SFP فرستنده و گیرنده با انواع مختلف در دسترس هستند

فرستنده و گیرنده انواع مختلف، اجازه دادن به کاربران برای انتخاب فرستنده و گیرنده مناسب برای هر لینک

برای رسیدن به نیاز نوری بیش از فیبر نوری در دسترس. فرستنده و گیرنده SFP تجاری هستند

با قابلیت datarates تا 10 Gbit/s SFP + در دسترس.

دو سویه CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج، در موارد استفاده می شد

itand #39; s مورد نیاز برای راه اندازی کانال 18 1G در یک فیبر. آن را با گیسوی LC/APC یا SC/APC آینده می آید

خارج از پورت فرستنده و گیرنده.

پارامتر 2、Product:CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج

1234
5678
9101112
13141516

3 ویژگی های محصول:CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج

· PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver گرم

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100Mb ~ 10Gbspeedrates

· MSAcompatible SmallForm FactorPluggable (SFP)

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM LC LFC PI

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1G,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· تک + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor 40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC 60825Compliant

4、 حمل و نقل و نگهداری:CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج

1) پرداخت:

2 حمل و نقل:

3) سرویس دهی:

5、 توصیه:CWDM SFP ویژه CWDM SFP TX و RX با همان طول موج

1)SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

2)100BASE-SX نسخه سریع اترنت بر فیبر نوری است

3)SFP 4G SFP 4 g این است که استفاده از شبکه های ارتباطی و لیزر دریافت تابع hotplug منبع تغذیه.

4)DWDM SFP با فیبر تک DWDM سیستم و سیستم DWDM دو فیبر استفاده می شود

5)جمع و جور SFP CSFP

6)دو سویه SFP SDHSONET

10GBASE-SR SFP + فرستنده و گیرنده (شير، كريستاليزاسيون 850nm، 300 متر، LC، DOM)

جزئیات محصول

بخش Nunmber

SFP-10GSR-85

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

10.3125Gbps

طول موج

850nm

حداکثر کابل فاصله

300m بیش از شير، كريستاليزاسيون OM3

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

VCSEL 850nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-6 ~-1dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -11.1dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده XFP 10GBASE-ZR (لطفا 1550nm جزء به جزء 80km، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

XFP-10GZR-55

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

XFP

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1550nm جزء به جزء

حداکثر کابل فاصله

80 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

EML 1550nm جزء به جزء

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

0 ~ 4dBm

حساسیت گیرنده

andlt;-24dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده استروژن 10GBASE X2 (لطفا 1550nm جزء به جزء 40 کیلومتر، سوییس، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

X2-10GER-55

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

X2

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1550nm جزء به جزء

حداکثر کابل فاصله

40 کیلومتر

رابط

ارشد دوبلکس

قطعات نوری

EML 1550nm جزء به جزء

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-4.7 ~ 4dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -15.8dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده 10GBASE-SR X2 (شير، كريستاليزاسيون 850nm، 300 متر، سوییس، DOM)

جزئیات محصول

بخش Nunmber

X2-10GSR-85

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

X2

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

850nm

حداکثر کابل فاصله

300 متر

رابط

ارشد دوبلکس

قطعات نوری

VCSEL 850nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-7.3 ~-1.2dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -11.1dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


10GBASE-ER SFP + فرستنده و گیرنده (لطفا 1550nm جزء به جزء 40 کیلومتر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

SFP-10GER-55

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

SFP +

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1550nm جزء به جزء

حداکثر کابل فاصله

40 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

EML 1550nm جزء به جزء

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-4.7 ~ 4dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -15.8dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000



اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سفارشی 10g 2 کیلومتر و 80 کیلومتر، 40 کیلومتر 300 متر است 1310nm 850nm 1550nm جزء به جزء دو نرخ 1000base sx sfp فیبر cwdm gibc sfp فرستنده و گیرنده حالت کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: سفارشی 10 g 2 کیلومتر و 80 کیلومتر، 40 کیلومتر 300 m 850nm 1310nm 1550nm جزء به جزء دو نرخ 1000base sx SFP فیبر cwdm gibc SFP فرستنده و گیرنده حالت تولید کنندگان, کارخانه, ساخته شده در چین, کیفیت, قیمت ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop