بهترین شده PLC سیم کابل نوری باقلا شکاف شکاف مسطح Lightwave مدار 2 در 1 کردن قیمت

بهترین شده PLC سیم کابل نوری باقلا شکاف شکاف مسطح Lightwave مدار 2 در 1 کردن قیمت

شرح lightwave مسطح مدار (PLC) شکاف است نوع دستگاه نوری قدرت مدیریت است که با استفاده از سیلیس نوری ساخته شده است

Function

شرح
مسطح lightwave مدار (PLC) شکاف است نوع دستگاه نوری قدرت مدیریت است که با استفاده از فن آوری نوری وفجد سیلیس ساخته شده است. ویژگی های اندازه کوچک و قابلیت اطمینان بالا و محدوده طول موج وسیع و یکنواختی کانال به کانال خوب و به طور گسترده ای در شبکه PON به سیگنال نوری تقسیم قدرت استفاده می شود. سری کامل از 1xN و 2xN محصولات شکاف است که طراحی شده است برای کاربردهای خاص فراهم می کند.
تمام محصولات گرم 1209 هسته و گرم 1221 هسته ای مورد نیاز را تامین می کند.
ویژگی های
• از دست دادن کم درج
• کم PDL
• طراحی جمع و جور
• خوب یکنواختی کانال به کانال
• طول موج وسیع: از 1260nm به 1650nm
• دمای وسیع: از - 40℃ به 85℃
• قابلیت اطمینان بالا و ثبات
برنامه های کاربردی
• سیستم FTTX
• شبکه PON
• CATV لینک
• توزیع سیگنال نوری
انطباق
• Telcordia GR 1209 هسته
• Telcordia GR 1221 هسته
• RoHS

مشخصات

1 × N PLC شکاف

پارامترهای

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

عامل طول موج
(نیوتن متر)

1260~1650

نوع فیبر

G657A1 و یا مشتری مشخص شده

از دست دادن درج
(دسی بل) (P/S کلاس)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

از دست دادن درفش، (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

قطبش وابسته Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

از دست دادن بازگشت (dB)
(P/S کلاس)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Directivity (dB)

55

55

55

55

55

55

55

طول موج وابسته به از دست دادن (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

ثبات دما
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

درجه حرارت (℃)

-40~85

دمای نگهداری
(℃)

-40~85

ابعاد دستگاه
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

ازت /

ابعاد ماژول
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

بعد مینی ماژول (میلی متر)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

ازت /

1. مشخص بدون اتصالات.

2. اضافه کردن 0.15dB اضافی از دست دادن در هر اتصال.

3. 2xN PLC شکاف مشخصات به دقیق پی دی اف مراجعه کنید.

اطلاعات سفارش

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

بندر

ورودی Pigtall سبک

اتصالات ورودی

خروجی Pigtll
سبک

طول

خروجی
متصل کننده

بسته نرم افزاري

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 × 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = فیبر برهنه
1 = 900um
لوله های شل
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 \u003d هیچ
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/کامپیوتر
4 = FC/APC
5 = خیابان
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = ویژه

0 = فیبر برهنه
1 = 900um
لوله های شل
2 = 900um
ژاکت
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0.5 m
1 = 1 m
2 = 1.5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 متر
S = ویژه

0 \u003d هیچ
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/کامپیوتر
4 = FC/APC
5 = خیابان/کامپیوتر
6 = LC/کامپیوتر
7 = LC/APC
8 = E2000
S = ویژه

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
من 19andquot; = 1U رک
S = ویژه

پی دی اف
شکاف PLC (شکاف مسطح Lightwave مدار)


به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بهترین کابل نوری سیم plc باقلا شکاف lightwave مسطح مدار شکاف 2 در 1 کردن قیمت با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی شده اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص SOPO شناخته شده است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: کابل نوری سیم plc باقلا شکاف lightwave مسطح مدار شکاف 2 در 1 کردن قیمت تولید کنندگان بهترین کارخانه شده ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت پایین ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه، Langkou صنعت بسته، دالانگ خیابان، Longhua منطقه جدید، شنژن، چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: sales1@sopo.net.cn

SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین
foottop