کانکتورهای فیبر 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Mux ماژول Demux برای کسب و کار شبکه

کانکتورهای فیبر 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Mux ماژول Demux برای کسب و کار شبکه

شرح WDM اپتیک میکرو با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی شار غیر فلزی بسته بندی میکرو اپتیک را مطابق با.

Function

شرح
WDM اپتیک میکرو با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی شار غیر فلزی بسته بندی میکرو اپتیک را مطابق با. آن را فراهم می کند از دست رفتن پایین درج و انزوا کانال بالا و دمای پایین حساسیت و اپوکسی رایگان مسیر نوری.
ویژگی های
• از دست دادن کم درج
• از دست دادن بالا بازگشت
• طیف گسترده عامل طول موج
• انزوا کانال بالا
• ثبات بالا و قابلیت اطمینان
• اپوکسی آزاد در مسیر نوری
برنامه های کاربردی
• سیستم کنترل
• WDM شبکه
• انتقال و لیزر فیبر
• تقویت کننده فیبر نوری
• ابزار فیبر نوری

مشخصات عملکرد

پارامتر

MWDM-54

MWDM-59

عبور کانال محدوده طول موج (nm)

1530~1565

1525~1600

منعکس کننده کانال طول موج (nm)

1450~1490

965~1000

از دست دادن درج (dB)

منعکس کننده کانال

≤0.5

≤0.7

عبور کانال

≤0.6

≤0.9

درج از دست دادن تنوع

andlt; 0.3

انزوا @Add/Drop کانال

منعکس کننده کانال

andgt; 15

andgt; 15

عبور کانال

andgt; 25

andgt; 30

Inertion از دست دادن حساسیت دما (dB/℃)

andlt; 0.005

قطبش وابسته به از دست دادن (dB)

andlt; 0.1

قطبش حالت پراکندگی (ص)

andlt; 0.1

Directivity (دسی بل) (ورودی برای افزودن خروجی به رها کردن، اضافه کردن قطره

andgt; 50

از دست دادن بازگشت (dB)

andgt; 55

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

500

درجه حرارت Opterating (℃)

-10~+75

درجه حرارت ذخیره سازی (℃)

-40~+85

نوع فیبر

کورنینگ فیبر لطفا 28e

کورنینگ سلام 1060 فیبر در andamp مشترک; انعکاس بندر دیدن 28e فیبر در گذر بندر

ابعاد بسته

Φ5.5x34 (L38 برای لوله شل 900um)

مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

برای دستگاه بدون اتصال دارد بالا مشخصات.

اطلاعات سفارش

MWDM

X

X

X

XX

طول موج

نوع فیبر

طول

ورود/خروج اتصال

54 = 1550 منعکس کننده پاس/1480
59 = 1550 منعکس کننده پاس/980

1 = فیبر برهنه
2 = 900um سست لوله

1 = 1 m
2 = 2 m

0 \u003d هیچ
1 = FC/APC
2 = FC/کامپیوتر
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = خیابان
6 = LC
S = مشخص

پی دی اف
980/1550 1480/1550 فیلتر WDM

Sopofiberand #39; میکرو نوری و WDM با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی شار غیر فلزی بسته بندی میکرو اپتیک را مطابق با.
آن را فراهم می کند از دست رفتن پایین درج و انزوا کانال بالا و دمای پایین حساسیت و اپوکسی رایگان مسیر نوری.

PerformanceSpecifications

پارامتر

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480: 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(dB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0.3

انزوا

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0.005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0.1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0.1

Directivity(dB)

andgt; 50

Returnloss(dB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature))

-20~+80

StorageTemperature))

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


طول موج

FiberType

FiberLength

در / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

S = مشخص



مشخصات عملکرد

پارامتر

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

پاس باند محدوده طول موج (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480: 1500

بازتاب باند 1 محدوده طول موج (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

بازتاب باند 2 محدوده طول موج (nm)

1540~1560

1480~1500

از دست دادن درج (dB)

منعکس کننده کانال

≤0.6

عبور کانال

≤0.8

پاس باند Rippler (dB)

andlt; 0.3

انزوا

منعکس کننده کانال

andgt; 15

عبور کانال

andgt; 30

درج کاهش دما حساسیت (dB/℃)

andlt; 0.005

قطبش وابسته به از دست دادن (dB)

andlt; 0.1

قطبش حالت پراکندگی (ص)

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

از دست دادن بازگشت (dB)

andgt; 50

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

1000

درجه حرارت (℃)

-20~+80

درجه حرارت ذخیره سازی (℃)

-40~+85

ابعاد بسته (ميلي متر)

Φ5.5x34 (L38 برای لوله شل 900um)

مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

برای دستگاه بدون اتصال دارد بالا مشخصات.

اطلاعات سفارش

MWDM

X

X

X

XX

طول موج

نوع فیبر

طول

ورود/خروج اتصال

4/35 = پاس 1490
1310andamp؛ بازتاب 1550
5/34 = ۱۵۵۰ پاس
1310andamp؛ بازتاب 1490
34/5 = 1310andamp؛ تصویب 1490
منعکس کننده 1550

1 = فیبر برهنه
2 = 900um سست لوله

1 = 1 m
2 = 2 m

0 \u003d هیچ
1 = FC/APC
2 = FC/کامپیوتر
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = خیابان
6 = LC
S = مشخص

پی دی اف
فیلتر 1310/1490/1550nm جزء به جزء WDM


اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm فیبر نوری متصل کننده mux demux ماژول برای کسب و کار شبکه با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: فیبر 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm کانکتورهای mux demux ماژول برای کسب و کار تولید کنندگان شبکه, کارخانه, ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت پایین ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop