980 1550nm جزء به جزء wdm شیر جفت عایق هیبرید فیبر نوری بالا قدرت لیزر برش لیزر تقویت کننده و شرکت های سیستم های اچ

980 1550nm جزء به جزء wdm شیر جفت عایق هیبرید فیبر نوری بالا قدرت لیزر برش لیزر تقویت کننده و شرکت های سیستم های اچ

980/1550nm جزء به جزء ترکیبی جفت عایق WDM شیر ویژگی های l. محدوده طول موج گسترده عامل ل درج پایین l در از دست دادن. بالا کانال l عایق فوق العاده پایین PDL & PMD

Function

980/1550nm جزء به جزء WDM شیر جفت عایق هیبرید

ویژگی های

l. عامل طول موج گسترده

lاز دست رفتن پایین درج

l. بالا کانال انزوا

lPDL فوق العاده کمPMD

l. استحکام بالا و قابلیت اطمینان

l. اپوکسی رایگان مسیر نوری

برنامه های کاربردی

lتقویت کننده فیبراپتیک

l. لینک های CATA فیبراپتیک

lWDM سیستم

l. ابزار فیبراپتیک

l. انتقال و لیزر bFiber

lآزمایشگاه تحقیقد

ابعاد بسته

5.5mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

مشخصات عملکرد

پارامتر

تک مرحله

دو مرحله

سیگنالعملیات محدوده طول موج(نیوتن متر)

باند سی

1530~1560

پمپ کانال طول موج Range(nm)

960~990

جداسازی (dB) (بیش از range@23 طول موج سیگنال، تمام SOP)

30

42

جداسازی (دسی بل) (4-2 @ A سیگنال)

15

جداسازی (دسی بل) (1 به 2 یا 2-1 @ پمپ)

30

از دست دادن درج (بیش از محدوده طول موج و 0 به +70، تمام SOP) (dB)

پمپ کانال

0.6

کانال sianal

1.3

1.4

نسبت شیر 1%

19.0~21

شیر نسبت 2%

16.2~18.0

نسبت 5% شیر

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

همتمدت زمان ایجاد صفحه

0.5

از دست دادن بازگشت (dB)

50

Directivity (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ص) (کم PMD گزینه)

0.05

0.05

قدرت Hangling(mW)

300

(اشاره) عامل)

-10~+75

درجه حرارت Starage))

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

نوع فیبر

کورنینگ سلام 1060 فیبر در بندر مشترک/پمپ

کورنینگ سلام 1060 فیبر یا دیدن 28e فیبر در پورت های مشترک

لطفا 28e فیبر در سیگنال کورنینگ






تاریخ بدون از دست دادن اتصال اشاره شده; مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

اطلاعات سفارش

WTIH

□□

□□


طول موج

مرحله

شیر نسبت

پیکربندی

گیسوی سبک

طول

ورود/خروج اتصال

تصویب 59 = 1550nm جزء به جزء

منعکس کننده 59 = 980nm

S = تک مرحله

D = مرحله دو

01=1%

02=2%

05=5%

F = جلو پمپ

B = عقب پمپ

1 = فیبر برهنه

2 = 900um

لوله های شل

1 = 1 m

2 = 2 m

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 980 1550nm جزء به جزء wdm شیر جفت عایق هیبرید فیبر نوری بالا قدرت لیزر تقویت کننده لیزر برش و اچ سیستم های شرکت های با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: 980 1550nm جزء به جزء wdm شیر جفت عایق هیبرید فیبر نوری بالا قدرت لیزر برش لیزر آمپلی فایر و اچ سیستم های شرکت های تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین, کیفیت, قیمت ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه، Langkou صنعت بسته، دالانگ خیابان، Longhua منطقه جدید، شنژن، چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: sales1@sopo.net.cn

SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین
foottop