850nm/1060nm/980nm/1480nm Usb بالا-power-قطبش-غیر حساس نوری همراه جداکننده Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm Usb بالا-power-قطبش-غیر حساس نوری همراه جداکننده Ic

عایق نوع جزء نوری، عملکرد اساسی آن این است که تحقق بخشیدن به مثبت انتقال سیگنال اپتیکال و مهار نور معکوس

Function

عایق نوع جزء نوری، عملکرد اساسی آن این است که تحقق بخشیدن به مثبت انتقال سیگنال اپتیکال و مهار نور معکوس.

ویژگی های
• درج پایین از دست دادن
• عایق های بالا
• قدرت بالا دست زدن
• تضعیف بالا
برنامه های کاربردی
• نظارت بر خط به لیزر فیبر
• ابزار دقیق
• تقویت کننده فیبر
• آزمایشگاه تحقیقات

مشخصات عملکرد

پارامترهای

واحد

ارزش

مرکز طول موج (λc)

نانومتر

1064 یا تعیین کنید

عامل محدوده طول موج

نانومتر

±10

عایق Typ.Peak

مدت زمان ایجاد صفحه

32~40

حداقل جداسازي در 23℃

مدت زمان ایجاد صفحه

26

از دست دادن درج Typ.Peak

مدت زمان ایجاد صفحه

0.6

حداکثر. از دست دادن درج در 23℃ λc

مدت زمان ایجاد صفحه

1.0

حداقل از دست دادن بازگشت (پورت 1/پورت 2)

مدت زمان ایجاد صفحه

50/50

حداکثر. قطبش کاهش وابسته در 23℃

مدت زمان ایجاد صفحه

0.15

حداکثر. قدرت نوری (CW)

W

1,3,5,10,20 یا تعیین کنید

حداکثر. بار کششی

N

5

نوع فیبر

Hi1060 فیبر یا الیاف گروه LMA

درجه حرارت

-5 به + 50

دمای نگهداری

-20 به بلوز

* برای برنامه های کاربردی پالس در باره pls با ما.

برای ابعاد دقیق لطفا تماس با ابعاد واقعی بسته ممکن است کمی متفاوت از آن نشان داده شده در زیر طراحی ما.

اطلاعات سفارش

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

طول موج

بسته نرم افزاري

توزیع برق

نوع اتصال

ژاکت فیبر

طول

1064 = 1064nm
S = ویژه

C1 = نوع C1
C2 = C2 نوع

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = هیچ
S = ویژه

1 = فیبر برهنه
2 = 900um سست لوله
3 = 2 میلی متر کابل
4 = 3 میلی متر کابل

1 = 1 m
2 = 2 m
S = مشخص

پی دی اف
قدرت بالا قطبش امکانات غیر حساس

1060 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

ویژگی های

1. HighIsolation

2 LowInsertionLoss

3 HighReturnLoss

4 LowPolarizationSensitivity

برنامه های کاربردی

1. FiberopticAmplifiers

2 CATVFiberopticLinks

3 FiberopticSystemsTesting

4 FiberopticLANSystems

5 مخابرات

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

نوع

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

درجه

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(ps)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ بلوز

StorageTemperature(℃)

-40 ~ محدوده

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber endFresnellosses.

3.IncludingPDL، operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

طول موج

درجه

PigtailStyle

FiberLength

بسته

در / OutConnector

است = Singlestage

واحد = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm جزء به جزء

LB = LBand

P = حق بیمه

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

ب = Btype

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

850,980 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

ویژگی های

1. HighIsolation

2 LowInsertionLoss

3 LowPDL

4 HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

برنامه های کاربردی

1. FiberopticAmplifiers

2 PumpLaserSource

3 FiberopticSensor

4 TestandMeasurement

5 ابزار دقیق

PerformanceSpecifications

پارامتر

مشخصات

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ محدوده

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

است

XX

X

X

X

XX


طول موج

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

در / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0.25 م

2 = 0.5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

S = ویژه


اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 850nm/1060nm/980nm/1480nm usb بالا-power-قطبش-غیر حساس نوری امکانات توأم است سرمایه فکری با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: امکانات سرمایه فکری تولید کنندگان 850nm/1060nm/980nm/1480nm usb بالا-power-قطبش-غیر حساس نوری کارخانه، همراه ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت پایین ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop