1310nm/1490nm/1550nm جزء به جزء Glc Lh Lr Sgmii SFP Genpon-olt-onu-فرستنده و گیرنده Lc SFP Sx پلاس

1310nm/1490nm/1550nm جزء به جزء Glc Lh Lr Sgmii SFP Genpon-olt-onu-فرستنده و گیرنده Lc SFP Sx پلاس

1、Product مقدمه: SGMII SFP است شناسه سریال استاندارد است که سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100

Function

معرفی 1、Product:SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

SGMII SFP برای برنامه های کاربردی 100BASE-FX با ساخت در دستگاه، حمایت از SGMII رابط طراحی شده است.

اطلاعات شناسه سریال استاندارد سازگار با SFP MSA فرستنده و گیرنده قابلیت توصیف،

رابط استاندارد، تولید کننده و سایر اطلاعات. تجهیزات میزبان می توانید دسترسی به این اطلاعات

از طریق سیم 2 سریال CMOS EEPROM پروتکل. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به SFP چند منبع مراجعه کنید.

توافق (MSA). فرستنده و گیرنده SGMI SFP هستند 100BASE-FX فرم کوچک-عامل Pluggable (SFP) سریع

تبدیل رابط اترنت گیگابیت SFP درگاه.

پارامتر 2、Product:SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

1234
5678
9101112
13141516

3 ویژگی های محصول:SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· ساخت inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor Suchas

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 حمل و نقل و نگهداری:SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

1) پرداخت:

2 حمل و نقل:

3) سرویس دهی:

5、 توصیه:SGMII SFP استاندارد سریال شناسه سازگار با MSA SFP پایه - طراحی نرم افزار فارکس 100 است

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) جمع و جور SFP CSFP

6)دو سویه SFP SDHSONET

شرح
10 گیگابیت SFP + فرستنده و گیرنده برای انتقال و دریافت داده های نوری بیش از شير، كريستاليزاسيون/لطفا طراحی شده است.
SFP + برق رابط ماژول را به SFI مشخصات الکتریکی است. ورودی فرستنده و گیرنده خروجی امپدانس 100 اهم دیفرانسیل است. اطلاعات خطوط داخلی AC همراه هستند. ماژول ختم دیفرانسیل را فراهم می کند و حالت دیفرانسیل به مشترک تبدیل با کیفیت سیگنال ختم و EMI کم را کاهش می دهد. SFI به طور معمول عمل بیش از 200 متر از مواد FR4 بهبود یافته و یا تا به مورد FR4 استاندارد 150mmof با یک اتصال.
ویژگی های
• رابط نوری به IEEE 802.3ae
• رابط برق را به SFF 8431
• جایگزین داغ
• مصرف برق کم
• تمام فلزی مسکن برای عملکرد برتر EMI
• پیشرفته سیستم عامل اجازه می دهد مشتری سیستم رمزگذاری اطلاعات در فرستنده و گیرنده ذخیره می شود
• SFP مقرون به صرفه + راه حل، قادر می سازد تا تراکم پورت بالاتر و پهنای باند بیشتر
برنامه های کاربردی
• 10GBASE در 10.3125Gbps
• 10GBASE در 9.953Gbps
• لینک های نوری دیگر

اطلاعات سفارش

شماره قسمت

نرخ داده

فاصله

طول موج

قدرت خروجی
(dBm)

حساسیت گیرنده
(dBm)

DDMI

FPP 859 S3xD

10Gbps

300 متر

850nm VSCEL

-6~-1

* -10 پین

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

کیلومتر 10

1310nm DFB

-6~-1

* -15 پین

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40 کیلومتر

1310nm DFB

-1~4

--15.8 پین

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40 کیلومتر

EML 1550nm جزء به جزء

-1~4

--15.8 پین

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80 کیلومتر

EML 1550nm جزء به جزء

0~5

--23 APD

Y

پی دی اف
SFP + فرستنده و گیرنده

شرح
فرستنده و گیرنده OLT GEPON FETx 493133 x ExCD است بالا عملکرد ماژول SFP بسته بندی شده با پشتیبانی از میزان اطلاعات معمولی گیگابیت در ثانیه 1.25 برای برنامه GEPON OLT تا به 20 کیلومتر فاصله انتقال itand #39; s طراحی شده برای دیدار با استاندارد IEEE 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. ارشد rececptacle.
ویژگی های
• دوسویه SFP حالت یک فرستنده و گیرنده
• ارشد سلولی
• سازگار با استاندارد IEEE 802.3ah™-2004
• 1490nm فرستنده مداوم حالت 1.25Gbps با لیزر DFB
• 1310nm پشت سر هم حالت 1.25Gbps گیرنده با APD TIA
• رابط تشخیصی دیجیتال سازگار با V9.4 SFF 8472
• LVPECL سازگار با داده های ورودی /output
• حالت دریافت سیگنال خروجی نشان می دهد (RSSI) قدرت ادامه داد
• مطابق با استاندارد rohs
• سازگار با Telcordia (Bellcore) گرم 468 هسته
• رسیدن به حداکثر 20 کیلومتر
• عامل مورد دما: استاندارد: 0 به تا 70 درجه سانتیگراد
برنامه های کاربردی
• GEPON OLT برای برنامه P2MP
• شبکه های دسترسی
• فیبر به وزارت کشور، محدود کردن، (FTTx)

اطلاعات سفارش:

شماره قسمت

نرخ داده

مناسب
شبکه
نرم افزار

طول موج

قدرت خروجی
(dBm)

گیرنده
حساسیت
(dBm)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

شرح
فرستنده و گیرنده ONU GEPON FEUF 314933 x ExCD است بالا عملکرد ماژول SFF بسته بندی شده با پشتیبانی از میزان اطلاعات معمولی گیگابیت در ثانیه 1.25 برای GEPON ONU برنامه تا به 20 کیلومتر فاصله انتقال itand #39; s طراحی شده برای دیدار با استاندارد IEEE 802.3ah™-2004. Rececptacle ارشد یا گیسوی ارشد برای رابط نوری است.
ویژگی های
• دوسویه SFF حالت یک فرستنده و گیرنده
• لیسانس یا SC/PC گیسوی نهنج اختیاری است
• سازگار با استاندارد IEEE 802.3ah™-2004
• فرستنده حالت پشت سر هم 1.25Gbps 1310nm با لیزر FP
• 1490nm مداوم حالت 1.25Gbps گیرنده با پین
• رابط تشخیصی دیجیتال سازگار با V9.4 SFF 8472
• Monitoting دیجیتال تشخیصی با خارجی ها
• مطابق با استاندارد rohs
• سازگار با Telcordia (Bellcore) گرم 468 هسته
• رسیدن به حداکثر 20 کیلومتر
• عامل مورد دما: استاندارد: 0 به تا 70 درجه سانتیگراد
برنامه های کاربردی
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10، PX20
• GEPON ONU برای برنامه P2MP
• برنامه حالت پشت سر هم.
• FTTx WDM دسترسی پهن باند

اطلاعات سفارش:

شماره قسمت

نرخ داده

شبکه مناسب
نرم افزار

طول موج

قدرت خروجی

(dBm)

گیرنده

حساسیت

(dBm)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 پین

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 پین

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 پین

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 پین

-1~4

<-24

Y

شرح
فرستنده و گیرنده ONU GPON FGUF 31493 x x2CD است بالا عملکرد ماژول SFF 2 * 10 بسته به طور معمول Asymetric داده نرخ 1.244 گیگابیت در ثانیه Tx، 2.488 Rx گیگابیت در ثانیه برای برنامه GPON ONU تا به 20 کیلومتر فاصله انتقال itand #39 پشتیبانی با; s طراحی شده برای فیبر تک مد و در شبکه های نوری ترمینال برای تی G.984.2 کلاس B + یا تی G.984.2 کلاس C+ استفاده می شود. Rececptacle ارشد یا گیسوی ارشد برای رابط نوری است.
ویژگی های
• دوسویه SFF حالت یک فرستنده و گیرنده
• لیسانس یا SC/PC گیسوی نهنج اختیاری است
• سازگار با کلاس G.984.2 ITU-T C + یا تی G.984.2 کلاس سی +
• سازگار با SFF MSA 2000
• رابط تشخیصی دیجیتال سازگار با V10.3 SFF 8472
• Monitoting دیجیتال تشخیصی با خارجی ها
• LVPECL افتراقی اطلاعات ورودی و خروجی داده CML
• LVTTL تشخیص سیگنال خروجی و LVTTL پشت سر هم کنترل
• سازگار با Telcordia (Bellcore) گرم 468 هسته
• 1310 نانومتر را پشت سر هم حالت فرستنده و گیرنده حالت مداوم نانومتر 1490
• گیگابیت در ثانیه 1.244 DFB لیزر دیود گیرنده APD-TIA گیگابیت در ثانیه 2.488
• TSSI، TX_SD تابع اختیاری است
• رسیدن به حداکثر 20 کیلومتر
• عامل مورد دما: استاندارد: 0 به تا 70 درجه سانتیگراد
برنامه های کاربردی
• GPON ONU برای برنامه های کاربردی P2MP

اطلاعات سفارش

شماره قسمت

نرخ داده

مناسب
شبکه
نرم افزار

طول موج

خروجی
قدرت
(dBm)

گیرنده
حساسیت
(dBm)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

کلاس B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

کلاس سی +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

کلاس B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

کلاس سی +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

شرح
فرستنده و گیرنده OLT GPON FGTx 49313 x x2CD پشتیبانی ماژول با کارایی بالا با SFP بسته به طور معمول Asymetric داده نرخ 2.488Gbps Tx 1.244Gbps است Rx GPON OLT برنامه تا 20 کیلومتر فاصله انتقال، آن است طراحی شده برای فیبر تک مد و مورد استفاده در شبکه های نوری ترمینال برای تی G.984.2 کلاس B + یا C+ کلاس G.984.2 تی. ارشد rececptacle.
ویژگی های
• دوسویه SFP حالت یک فرستنده و گیرنده
• داغ-جایگزین و ارشد سلولی در دیدن
• سازگار با تی G.984.2
• سازگار با SFP MSA و RoHS
• رابط تشخیصی دیجیتال سازگار با V9.4 SFF 8472
• حالت پشت سر هم سیگنال خروجی که LVTTL سازگار را تشخیص دهد.
• پشت سر هم حالت دریافت سیگنال خروجی نشانه قدرت
• سازگار با Telcordia (Bellcore) گرم 468 هسته
• 1490 نانومتر فرستنده حالت مداوم با لیزر DFB
• 1310 نانومتر حالت گیرنده با APD TIA را پشت سر هم.
• رسیدن به حداکثر 20 کیلومتر
• عامل مورد دما: استاندارد: 0 به تا 70 درجه سانتیگراد
برنامه های کاربردی
• GPON OLT برای برنامه های کاربردی P2MP
• دسترسی شبکه
• فیبر به وزارت کشور، محدود کردن،

اطلاعات سفارش:

شماره قسمت

نرخ داده

شبکه مناسب
نرم افزار

طول موج

قدرت خروجی

(dBm)

گیرنده

حساسیت

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

کلاس B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

کلاس سی +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان از 1310nm/1490nm/1550nm جزء به جزء glc lh lr sgmii sfp sx sfp lc genpon-olt-onu-فرستنده و گیرنده به همراه با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm جزء به جزء glc lh lr sgmii SFP genpon-olt-onu-فرستنده و گیرنده lc SFP sx بیشتر تولید کنندگان, کارخانه, ساخته شده در چین, کیفیت, قیمت ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه، Langkou صنعت بسته، دالانگ خیابان، Longhua منطقه جدید، شنژن، چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: sales1@sopo.net.cn

SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین
foottop