10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm 1550nm جزء به جزء، 850nm 300m 10 کیلومتر 40 کیلومتر 220 متر Dom SFP ماژول فرستنده و گیرنده منابع انسانی Lc Mux Demux

10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm 1550nm جزء به جزء، 850nm 300m 10 کیلومتر 40 کیلومتر 220 متر Dom SFP ماژول فرستنده و گیرنده منابع انسانی Lc Mux Demux

10GBASE LRM X2 فرستنده و گیرنده (شير، كريستاليزاسيون, 1310nm, 220 متر، سوییس، DOM) محصول اطلاعات فني گمرک همکاری با انواع کلاس جهانی

Function

10GBASE LRM X2 فرستنده و گیرنده (شير، كريستاليزاسيون, 1310nm, 220 متر، سوییس، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

X2-10GSR-31

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

X2

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1310nm

حداکثر کابل فاصله

230 ل

رابط

ارشد دوبلکس

قطعات نوری

FP 1310nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-6.5 ~-0.5dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -14.4dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000

Andamp نصب شده; آداب و رسوم

همکاری با انواع جهان کلاس OEM تولید کنندگان بیش از 8 سال، Sopofiber قادر به ارائه راه حل های سفارشی و مقرون به صرفه با کیفیت بالا برای تمام نیازهای و مشخصات از جمله نوری طراحی طراحی مکانیکی تخته مدار چاپی (PCB) چیدمان و طراحی برق نرم افزار andamp است. نرم افزار طراحی مونتاژ مجتمع برچسب های خاص، و غیره. با فروش فزاینده و بازخورد مشتری مطلوب Sopofiber به سرعت در سراسر جهان گسترش شده و تبدیل شدن به پیشرو در ارائه صنعت مخابرات نوری است. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، لطفا با ما تماس بگیرید.

بسته بندی andamp; برچسب زدن

آسان به نگاهی و فرستنده و گیرنده خوبی محافظت شده بسته شده است دارای برچسب و علامت bysopofiberas پیش فرض. برچسب و یا بسته راه حل های سفارشی به درخواست در دسترس هستند.

10GBASE-LR X2 فرستنده و گیرنده (دیدن، 1310nm، 10 کیلومتر، ارشد، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

X2-10GLR-31

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

X2

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1310nm

حداکثر کابل فاصله

کیلومتر 10

رابط

ارشد دوبلکس

قطعات نوری

DFB 1310nm

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-8.2 ~ 0.5dBm

حساسیت گیرنده

andlt; -14.4dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده XFP 10GBASE-LR (دیدن، 1310nm، كيلومتر 10، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

XFP-10GLR-31

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

XFP

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1310nm

حداکثر کابل فاصله

کیلومتر 10

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

DFB 1310nm

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-6 ~ 0dBm

حساسیت گیرنده

andlt;-14.5dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده XFP 10GBASE-ER (لطفا 1550nm جزء به جزء 40 کیلومتر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

XFP-10GER-55

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

XFP

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

1550nm جزء به جزء

حداکثر کابل فاصله

40 کیلومتر

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

EML 1550nm جزء به جزء

نوع کابل

لطفا

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

0 ~ 4dBm

حساسیت گیرنده

andlt;-16dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000


فرستنده و گیرنده XFP 10GBASE SR (شير، كريستاليزاسيون 850nm، 300 متر، LC، DOM)

جزئیات محصول

شماره قطعه

XFP-10GSR-85

نام فروشنده

Fiberstore

نوع فرم

XFP

میزان حداکثر اطلاعات

10Gbps

طول موج

850nm

حداکثر کابل فاصله

300m بیش از شير، كريستاليزاسيون OM3

رابط

LC دوبلکس

قطعات نوری

VCSEL 850nm

نوع کابل

شير، كريستاليزاسيون

حمایت و کمک DOM

بله

قدرت TX

-3.5 ~ 5.3dBm

حساسیت گیرنده

andlt;-13dBm

محدوده دمایی تجاری

0 تا 70 درجه سانتیگراد (158-32 ° F)

کد HTS هماهنگ

8517706000



اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 10gbase lr x2 xfp 1310nm 1550nm جزء به جزء، 850nm 300 m، كيلومتر 10، 40 کیلومتر 220 متر است دم sfp lc حميدرضا فرستنده و گیرنده mux demux ماژول برای آن با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: 10gbase 1310nm xfp lr x2 1550nm جزء به جزء، 850nm 300 m، كيلومتر 10، 40 کیلومتر 220 متر dom SFP lc حميدرضا فرستنده و گیرنده mux demux ماژول تولید کنندگان، کارخانه ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت کم و ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه، Langkou صنعت بسته، دالانگ خیابان، Longhua منطقه جدید، شنژن، چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: sales1@sopo.net.cn

SOPO شرکت مخابرات نوری، آموزشی ویبولیتین
foottop