100 گرم 200 گرم هرتز DWDM قطره اضافه کردن ماژول Multiplexer SFP Lrm تجهیزات

100 گرم 200 گرم هرتز DWDM قطره اضافه کردن ماژول Multiplexer SFP Lrm تجهیزات

شرح گیگاهرتز 100 200 گیگاهرتز DWDM نوری همه قطره Multiplexer با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی

Function


شرح
گیگاهرتز 100 200 گیگاهرتز DWDM نوری همه قطره Multiplexer با بهره گیری از نازک فیلم فن آوری پوشش و اختصاصی طراحی فلزی غیر شار مطابق با بسته بندی میکرو اپتیک نوری برای رسیدن به اضافه کردن یا قطره در طول موج ITU. آن فراهم می کند ITU کانال طول موج مرکز از دست دادن کم درج انزوا کانال بالا باند گسترده عبور، دمای پایین حساسیت و اپوکسی رایگان مسیر نوری. آن برای طول موج اضافه/قطره در سیستم شبکه مخابراتی استفاده می شود.
ویژگی های
• درج پایین از دست دادن
• باند گسترده پاس
• انزوا کانال بالا
• ثبات بالا و قابلیت اطمینان
• اپوکسی آزاد در مسیر نوری
برنامه های کاربردی
• کانال اضافه کردن/قطره
• DWDM شبکه
• طول موج مسیریابی
• تقویت کننده فیبر نوری
• CATV فیبراپتیک سیستم

مشخصات عملکرد

پارامتر

MUX/DEMUX

کانال طول موج (nm)

شبکه ITU

طول موج مرکز دقت (نیوتن متر)

±0.5

±0.1

فاصله کانال (نیوتن متر)

100

200

کانال Passband (@-0.5db پهنای باند (نیوتن متر)

andgt; 0.22

andgt; 0.5

از دست دادن درج عبور کانال (dB)

≤1.0

≤0.9

از دست دادن درج انعکاس کانال (dB)

≤0.6

≤0.6

کانال موج دار شدن (dB)

andlt; 0.3

جداسازی (dB)

مجاور

andgt; 30

غیر مجاور

andgt; 40

Inertion از دست دادن حساسیت دما (dB/℃)

andlt; 0.005

درجه حرارت در طول موج (nm/℃) تغییر

andlt; 0.002

قطبش وابسته به از دست دادن (dB)

andlt; 0.1

قطبش حالت پراکندگی

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

از دست دادن بازگشت (dB)

andgt; 45

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

500

درجه حرارت Opterating (℃)

-10~+75

درجه حرارت ذخیره سازی (℃)

-40~85

ابعاد بسته (ميلي متر)

Φ5.5x34 (L38 برای لوله شل 900um)

مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

برای دستگاه بدون اتصال دارد بالا مشخصات.

اطلاعات سفارش

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

عبور کانال

نوع فیبر

طول

ورود/خروج اتصال

1 = 100 گرم
2 = 200 گرم

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = فیبر برهنه
2 = 900um سست لوله

1 = 1 m
2 = 2 m

0 \u003d هیچ
1 = FC/APC
2 = FC/کامپیوتر
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = خیابان
6 = LC

پی دی اف
100 گرم 200 گرم DWDM نوری قطره اضافه Multiplexer(1x2)

اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 100 گرم 200 گرم هرتز dwdm قطره اضافه کردن ماژول multiplexer sfp lrm تجهیزات با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: 100 گرم 200 گرم هرتز DWDM اضافه کردن قطره ماژول multiplexer SFP lrm تولید کنندگان تجهیزات، کارخانه، ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت پایین ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop